Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 08:36:08

Анастасія Лалетіна та Дмитро Суярко вибороли медалі на старті чемпіонату України з лижних гонок та біатлону

20.01.2021   10:08Агенцiя

19 січня стартував чемпіонат України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у с. Яворів (Львівська обл.).

На старті чемпіонату представники Чернігівщини вибороли дві медалі.

Дмитро Суярко (порушення зору) посів ІІІ місце у спринт в/с 1,6 км. Анастасія Лалетіна (УОРА)  виборола перемогу у спринті в/с 1,2 км.

Змагання триватимуть до 23 січня. 20 січня - лижні перегони вільним стилем.

Спортсмени – вихованці Обласного Центру «Інваспорт», тренерів  Сторожка В.П. та Литвинця А.М.