OlympicLab на північному сході Чернігівської області
Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.
Мета модулю: розвиток дитини як особистості, творче саморозкриття, розуміння себе та інших людей.
Зрозуміти значення модулю «розвиток/добробут – пізнай себе» для дитини допомогли почесні гості заходу: Валерія Єрошенко, майстер спорту України з боксу, триразова чемпіонка України, переможниця Кубку України; Андрій Тимошенко, майстер спорту України з боксу, багаторазовий призер чемпіонатів та Кубку України, Владислав В’язовик, майстер спорту України з боксу, багаторазовий призер чемпіонатів України; Денис Песоцький, майстер спорту України з боксу, призер чемпіонату Європи, призер Кубку України та Віктор Балабко, заслужений тренер України з боксу, тренер – викладач вищої категорії.
Почесні гості та діти, прийшли разом до висновку, що з пізнанням самого себе починається розуміння себе та своєї унікальності, все життя – це пізнання, постійний розвиток та формування власного «Я».
Дітям були представлені мотиваційні відеоролики, в яких демонструвалися основні цінності олімпійського руху.
Завершилася зустріч врученням учасникам заходу подарунків від Відділення НОК України в Чернігівській області. Діти отримали автографи та сфотографувалися на згадку.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.