Денис Фаворов залишає Десну
Футбольний клуб Десна та капітан команди Денис Фаворов вирішили не продовжувати співпрацю. По завершенню контракту Денис перейшов до складу луганської "Зорі".
В Чернігові Фаворов залишив великий слід, допомігши команді завоювати бронзу та срібло Першої ліги, а також закріпитися в УПЛ і завоювати місце в єврокубках.
137 матчів і 40 голів - чудовий результат для захисника. (2015/16 матчів - 11, голів - 3, 2016/17 матчів - 33, голів - , 2017/18 матчів - 27, голів - 14, 2018/19 матчів - 33, голів - 8, 2019/20 матчів - 33, голів - 8).
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.