Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 19:05:31

Десна приступила до тренувань

03.08.2020   10:24Агенцiя

Після невеликої перерви Десна знову приступила до тренувань. 1 серпня, команда зібралася в Чернігові, на своїй тренувальній базі.

На даному етапі команда приступила до тренувань в повному складі, але, звісно, до команди ще приєднаються потенційні новачки.

Нинішнє міжсезоння нестандартне, досить коротке, відповідно і підготовка до старту нового сезону проходить в інтенсивному режимі. 6-го серпня підопічні Олександра Рябоконя проведуть контрольний поєдинок з другою командою Динамо, гра відбудеться на базі киян в Конча-Заспі. Також Десна проведе контрольні поєдинки 10, 11, 14 та 15-го серпня. Про суперників буде повідомлено згодом.

До 6-го серпня Десна буде готуватися в Чернігові, а вже після гри з киянами, “деснянці” будуть готуватися в передмісті столиці – в спортивному комплексі “Кампа-Буча”.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини