Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:45:51

Відкрито Чемпіонат України - 2020 з пляжного волейболу серед молодших юнаків і дівчат

10.07.2020   13:04Агенцiя

Віком до 14 років (2007 р. н. і молодші).

- На турнір зареєструвалося більше 20 команд, як дівчат так і хлопців. Це досить велика ігрова сітка. Ми очікуємо, що це буде цікаво і сподобається нашим гостям, які приїхали з різних куточків України. Такі змагання в першу чергу направлені на те, щоб молодь бачила, що спортом займатися потрібно, що окрім тренувань відбуваються змагання. І місту це також корисно. Особливо коли проходять дитячі турніри, разом з учасниками приїжджають батьки, друзі. Це також додатковий туризм для нашого міста.
Взагалі пляжний волейбол розвивався стрімко, десь останніх років п’ять. Якщо в Україні десь будуть відповідна інфраструктура, відповідний тренерський склад, який працює в дитячо-юнацьких спортивних школах або в клубах – буде розвиток. Ми маємо в Чернігові чудову інфраструктуру та відділення волейболу пляжного в нашій міській школі. Тому сподіваємося на розвиток. І в нас уже є чемпіон України в закритому приміщенні з волейболу пляжного серед юнаків до 17 років, - розповів журналістам керівник міського управління сім’ї, молоді та спорту, знаменитий український спортсмен, призер Чемпіонату світу Андрій Дериземля.

Розклад змагань:
10.07. – 9.00 год. початок змагань, 11.00 – відкриття Чемпіонату.
11.07. – 9.00 год. початок другого дня Чемпіонату.
12.07. – 9.00 год. початок третього дня змагань, завершення Чемпіонату орієнтовно о 15.00 год.

Головний суддя змагань: Філоненко Андрій Анатолійович (м. Чернігів).

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини