Десні - 60 років!
17 квітня, 60 років тому було створено перший професійний клуб Чернігівщини - Авангард, який згодом став Десною, нині відомою вже й за межами України.
До 60-ти річчя клубу готується до друку книга з історіі футбольного клубу Десна, пропонуємо вашій увазі невеликий уривок про створення клубу:
«У цьому році чернігівська команда «Авангард» візьме участь у розіграші першості країни з футболу серед команд класу «Б». До її складу увійшли кращі футболісти області.
Серед них – воротар В. Ломако, гравці В. Кравчинський, Ю. Школьніков, О. Фінкельберг і інші, - інформував 10 лютого 1960 року читачів «Деснянської правди» голова обласної ради союзу спортивних товариств і організацій В.Татур. - Тренером команди призначений колишній гравець київського «Динамо» Олександр Щанов. У ці дні «Авангард» приступить до тренувань.
А ще найближчим часом у Чернігові почнеться реконструкція і благоустрій міського стадіону. У його будівництві візьмуть участь комсомольці, молодь. Будова оголошується комсомольською».
17 квітня 1960 року чернігівська команда провела перший офіційний матч (поступилися Кіровоградській Зірці на виізді з рахунком 0:3), і саме ця дата вважається днем народження клубу!
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.