Срібло та бронза чернігівських спортсменок
Дві срібні та дві бронзові нагороди здобули чернігівські спортсменки на Чемпіонаті фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, що проходив із 30 серпня до 2 вересня у Києві.
Вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Чернігів” міської ради, яких тренують Юлія Бориско та Олена Дітковська, успішно виступили в змаганнях із художньої гімнастики.
Срібло здобули Ілана Терешкова та Марина Петроченко, а Вероніка Константинова та Анастасія Ревун стали бронзовими призерками Чемпіонату.
За інформацією відділа по фізичній культурі та спорту міської ради
Останні новини Чернігівщини
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.