Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:15:54

Зустріч з юними спортсменами

03.07.2019   11:41Агенцiя

2 липня у приміщенні Обласного Молодіжного центру міста Чернігова, Голова Відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч зустрівся з юними спортсменами – Андрієм Пономарем, Поліною Жук, Андрієм Гребенюком, також з їхніми тренерами — Миколою Аксютою, Євгенієм Руденчиком та Сергієм Говорунцем, головою федерації велосипедистів Чернігівщини Юрієм Мартиновим.

Разом з ним гостей чекали: Ніна Лемеш – перший заступник Голови , Андрій Дериземля - заступник Голови, представник Чернігівської обласної ради, спортивні журналісти та міське телебачення .

Спортсмени були відзначені грошовими нагородами, сувенірами та квітами за свої досягнення:
-Андрій Пономар – майстер спорту України з велосипедного спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та юнаків, переможець етапу Кубку світу з велоспорту, (групова гонка, Франція);
- Андрій Гребенюк – майстер спорту України з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та юнаків;
- Поліна Жук - майстер спорту України зі стрільби з лука, переможниця та призерка Кубку Європи серед юніорів (Словенія).

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини