Спортивні змагання з нагоди Дня молоді
Минулими вихідними прилучани святкували День Молоді. Програмою розваг передбачалося чимало цікавих розваг.
Відділом сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради разом з Чернігівською обласною федерацією армрестлінгу при СБК "V.LICHMAN.V" на Центральній площі міста було проведено змагання «Першість м.Прилуки з армрестлінгу серед любителів».
Прилучани охоче брали участь у змаганні, розігравши медалі у вагових категоріях до 76 кг, до 95 кг, вище 95 кг та в абсолютній ваговій категорії.
У категорії до 76 кг - перше місце виборов Тарасенко Богдан, друге місце - Дробот Дмитро, третє місце - Синиця Євген.
У категорії до 95 кг - перше місце зайняв Чепурко Андрій, друге місце- Федюк Олег, третє місце - Шульга Володимир.
У категорії 95+ - перше місце виборов Варченко Віталій, друге місце - Кумейко Влад, третє місце - Гуєв Андрій.
У абсолютній категорії призові місця розмістилися так:
перше місце - Чепурко Андрій;
друге місце - Варченко Віталій;
третє місце - Тарасенко Богдан.
Призери та переможці турніру були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.
Також у центральній частині міста біля Прилуцької школи мистецтв відбулися змагання із шахів.
За перемогу в п'яти турах боролися як молоде покоління шахматистів, так і більш досвідчені гравці.
За результатами змагань перше місце посів Олег Колесник, друге місце - Владислав Ярмак, третє місце - Андрій Бурдай.
За інф. відділу сім'ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради переможці отримали почесні грамоти та медалі.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.