Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 18:33:57

Воїни-спортсмени з Десни перемогли у Чемпіонаті Сухопутних військ. ФОТО

18.08.2012   12:08

У Чемпіонаті Сухопутних військ з військово-прикладних видів спорту кращими стали воїни-спортсмени 354-го навчального механізованого полку з Десни

• Чемпіонат Сухопутних військ з військово-прикладних видів спорту

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині відбувся Чемпіонат Сухопутних військ з військово-прикладних видів спорту та міні-футболу. У змаганнях, які тривали протягом п’яти днів, взяли участь спортивні команди військових частин майже з усіх куточків нашої країни. До календаря змагань було включено літній військовий біатлон, крос на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод та воєнізований крос зі стрільбою та метанням гранати.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку серед військових частин перемогу святкувала команда 354-го навчального механізованого полку (селище Десна), де командиром підполковник Віктор Ніколюк. Друге місце за командою Окремого полку Президента України (місто Київ), третє – за військовими спортсменами з 19-ї ракетної бригада (місто Хмельницький). Першими в літньому військовому біатлоні стали військовослужбовці з 3-го окремого полку спеціального призначення з Кіровограда, у кросі на 1100 метрів перемогла команда з 300-го навчального танкового полку з Десни, а “золото” за воєнізований крос вибороли переможці загального заліку з 354-го навчального механізованого полку.

У фіналі з міні-футболу зустрілися команди 19-ї ракетної бригади та 79 окремої аеромобільної бригади (місто Миколаїв), де ракетники вибороли першість у Сухопутних військах. Третє місце за командою 354-го навчального механізованого полку.

В останній день змагань відбувся суперфінал з міні-футболу, де команді-переможцю було надано право сформувати команду з кращих гравців турніру. Проти них виступила збірна команда офіцерів – начальників фізичної підготовки військових частин Сухопутних військ. З розгромним рахунком 10:3 останні перемогли.

На урочистому закритті змагань кращі воїни-спортсмени були нагородженні кубками, медалями та грамотами. Почесні спортивні трофеї їм особисто вручили начальник 169-го навчального центру полковник Ігор Танцюра та начальник фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Шлямар.