Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 07:03:03

Відбувся обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків пам’яті Віктора Кубрака

04.05.2019   14:57Агенцiя

3 травня на спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС України у Чернігівській області пройшов обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

Змагання присвячені пам'яті нашого земляка,  кавалера ордена Червоної Зірки пожежного Віктора Кубрака, який у 19-ти річному віці загинув при виконанні службових обов'язків.

Поборотися за головний приз чемпіонату прибули 8 збірних команд юних спортсменів-пожежників – переможці районних змагань.

Команди змагались у підйомі по штурмовій драбині на учбову башту та штурмовій естафеті.

За підсумками змагань з підйому по штурмовій драбині головний перехідний кубок Віктора Кубрака виборола команда з м. Чернігова.

Друге і третє місця посіли збірні Ніжинського та Сосницького районів відповідно.

Всі переможці були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань. Також були визначені спортсмени, які показали найкращі результати в особистому заліку по кожному виду змагань.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини