У Канаді паралімпієць Дмитро Суярко зібрав повний комплект нагород
«Золото», два «срібла» та «бронзу» виборов спортсмен із Чернігівщини Дмитро Суярко на чемпіонаті світу із зимових видів спорту (УОРА, вади зору, ІІ ранг). Змагання стартували 8 лютого у канадському місті Прінс-Джордж.
Першу нагороду — срібну медаль — вихованець регіонального центру з фізичної культури та спорту "Інваспорт" отримав 17 лютого за перемогу в лижних гонках на дистанції 10 кілометрів вільним стилем. А вже 19 лютого на дистанції 1600 метрів вільним стилем у спринтерській гонці лижник-паралімпієць зі спортсменом-лідером Василем Потапенком завоювали «бронзу». Опісля — знову «срібло» в спринтерській гонці з біатлону.
Найприємнішу перемогу — першість у лижній естафеті чемпіонату світу — Василь Суярко з Василем Потапенком вибороли 23 лютого.
Варто зазначити, що Дмитро Суярко — переможець Етапу Кубку світу 2017 року в Кореї, неодноразовий призер етапів Кубку світу та чемпіонатів України, дебютант ХІІ зимових Паралімпійських ігор, Майстер спорту України.
Наставники спортсмена — заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.