Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 00:49:44

"Десну" можуть покинути чотири футболісти?

27.12.2018   16:18Агенцiя

Чернігівський клуб в зимове трансферне вікно зазнає кадрових змін.


«Десна» може припинити співпрацю з чотирма гравцями, повідомляє Footboom.

Йдеться про форварда Олександра Ковпака, півзахисників Максима Банасевича та Луку Коберідзе, а також захисника Віталія Єрмакова.

Всі вищеназвані футболісти допомогли чернігівському клубу піти на зимову перерву на високій шостій сходинці, але тренерський штаб чекав від них більшого.

У першій частині сезону Ковпак зіграв за «Десну» у восьми матчах, але голами йому відзначитися не вдалося. Хоча в минулому сезоні досвідчений бомбардир був одним із кращих голеадорів Першої ліги.

В активі Віталія Єрмакова дев'ять поєдинків, Коберідзе провів 11 зустрічей, а Банасевич - 12 матчів.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини