Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 06:56:41

У Чернігові капітально відремонтували ще один зал для дитячого спорту

20.12.2018   09:36

У Чернігові після відновлення відкрили ще один спортивний осередок для занять дитячих секцій.

Це вже другий зал, відремонтований коштом міського бюджету і відкритий цього року. Перший – на вул.Льотна, 12 (ДЮСШ «Фортуна»). А зараз відкрито для занять капітально відремонтоване та оновлене тренувальне приміщення по вул.Серьожнікова, 10 (ДЮСШ «Авангард»).

Раніше тут знаходився дитячий клуб за місцем проживання, але ремонту в ньому не бачили більше 15 років, приміщення мало значні недоліки. Тепер же воно передане комунальній дитячо-юнацькій спортивній школі і стало базою для занять з вільної боротьби. Зараз тут тренується 10 спортивних груп, це більше 120-и учнів-спортсменів, з якими працюють 4 тренери-викладачі.

Оновлене приміщення має фойє і два спортивних зали – борцівський і силовий. У борцівському залі – спеціальний килим на всій площі підлоги, у силовому – велика кількість різних тренажерів.

На відкриття спортивного залу прийшов і чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він не тільки привітав дітей і тренерів, а й виконав ще одну приємну місію – вручив грошові премії від міста Чернігова спортсменам, які показали здобутки на міжнародних змаганнях.

- У першу чергу, за ці зали треба дякувати платникам податків. Я ще раз наголошую, що ваші батьки, які платять податки, бачать, що частина цих податків працює для їхн дітей, тобто на вас. Ви маєте можливість проводити своє дозвілля з користю для здоров’я. А, можливо, у когось із вас у подальшому спорт стане професією. Але навіть, якщо ви просто нормальні результати фізичні будете демонструвати, то наша мета буде досягнута. Адже кошти, вкладені сьогодні в спорт, економлять потім кошти, вкладені у ліки, - сказав Владислав Атрошенко юним спортсменам у вітальному слові.

Присутнім на заході призерам світових чемпіонатів та їх тренерам міський голова подякував за їх престижні для нашого міста досягнення – і попросив поставитися до розміру премій із розумінням. На жаль, поки що вони не такі як хотілось би. Але це все одно знак визнання від громади.

З наступного року, відповідно до вже оновленої міської програми щодо розвитку спорту, ці премії збільшаться, - уточнив керівник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини