Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 03:44:06

Легкоатлетичний пробіг пам'яті Геннадія Івановича Костянова

30.10.2018   08:30Агенцiя

27 жовтня у Чернігові на території Центрального парку культури і відпочинку пройшов масовий легкоатлетичний пробіг, присвячений пам'яті почесного працівника фізичної культури і спорту України Геннадія Івановича Костянова.

Організаторами заходу стали: Відділення НОК України в Чернігівські області, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», клуб любителів бігу «Баргузин».

Учасниками змагань були такі вікові групи: дівчата та юнаки 12-14 років, дівчата та юнаки 15-17 років, чоловіки та жінки 18-39 років, чоловіки та жінки 40-49 років, чоловіки ти жінки 50 років та старші.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами, медалями та іншим сувенірами Відділення НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини