В Ніжині з’явився нове сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям
30 червня у Ніжині відбулося урочисте відкриття нового футбольного міні-поля зі штучним покриттям.
Сучасний спортивний об’єкт збудували на території міського стадіону “Спартак”.
Перший удар по м’ячу на новому міні-стадіоні здійснили народний депутат Олександр Кодола та міський голова Анатолій Лінник.
В продовження свята відбувся турнір з міні-футболу серед юнацьких команд, а потім випробували поле на міцність і команди дорослих.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.