Наші легкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України
У період з 20 по 23 червня в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (U20).
У змаганнях взяли участь 459 спортсменів з 24 областей України. Команду Чернігівської області представляли 5 спортсменів.
Вадим Журба виборов І місце — у метанні диску серед юніорів з результатом 52 м 15 см, та в штовханні ядра посів ІІІ місце, показавши результат 17 м 01 см. Вадим - вихованець ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради (тренер Середа О.А.) .
Юлія Лобан зайняла ІІ місце в семиборстві, набравши 5004 очок, вихованка ДЮСШ м.Козелець (тренер Шарак О.В.)
Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.