Ніжинські футболісти поїдуть на фінал “Кубку націй Данон”
У півфінальних змаганнях, що проходили в Чернігові, на стадіоні ДП “Олімпійський навчально-спортивний центр”, юні футболісти із ніжинської загально-освітньої школи № 12 перемогли своїх суперників – команди з Києва та Хмельницького – і відстоюватимуть честь області.

На початку липня нинішнього року в Одесі вісім команд боротимуться за право представляти Україну на міжнародному турнірі у Варшаві.
За словами капітана команди Владислава Мазуна, хлопці, зорієнтовані на перемогу в поєдинку, неабияк старалися. І їм вдалося виграти. Згуртованість, бійцівські якості (17 підлітків вже чотири роки під керівництвом тренера Валентина Мазуна опановують мистецтво футбольної гри), спритність допомогли їм і на цей раз. Іван Кубрак, Олександр Капленко, Роман Бовкун, Михайло Іову, Владислав Шадура …– мріють стати відомими футболістами. До речі, й гасло наймасовішого дитячого футбольного турніру “Кубок націй Данон” промовисте й зрозуміле усім хлопчакам – “Повір у свою мрію!”.
Очікується, що за головний приз восени в Польщі змагатимуться команди із 40 країн – переможці національних турнірів. А вручатиме його легендарний Зінедін Зідан, офіційний посол “Кубка націй Данон”.
Цьогоріч Україна вдесяте братиме участь у Кубку. Близько 200 тисяч юних футболістів виходили на зелені газони стадіонів країни. Цей турнір справедливо вважають наймасовішим основним футбольним чемпіонатом у світі серед непрофесійних гравців віком 10-12 років. За статистикою у відбіркових змаганнях останніх років на чотирьох континентах щорічно брали участь майже 2,5 мільйони підлітків – або 25 тисяч шкіл та 20 тисяч клубів.
Ольга Чернякова, “Європейська Україна”
Останні новини Чернігівщини
У Гончарівській громаді запрацювало відділення стаціонарного догляду 13:06
Цьогоріч у червні на базі Гончарівського ЦНСП запрацювало відділення стаціонарного догляду. З робочим візитом його відвідав начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Робота є! 12:56
За сім місяців поточного року 2,7 тис. роботодавців області поінформували службу зайнятості про наявність вільних робочих місць. Загальна кількість заявлених ними вакансій склала майже 6 тисяч.
Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025! 12:24
З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.

Бахмацькі поліцейські затримали чоловіка, який незаконно зберігав боєприпаси 11:18
Під час санкціонованого обшуку в одному з домогосподарств Ніжинського району поліцейські виявили та вилучили ручні гранати із запалами, патрони та пістолет. Зловмисника затримано, йому загрожує до 7 років позбавлення волі.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія мотоцикла, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу у 11 разів 11:16
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 32-річного водія мотоциклу, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.