У навчальному центрі "Десна" відбувся відкритий турнір з настільного тенісу
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині в рамках літньої Спартакіади відбувся відкритий турнір з настільного тенісу.

У навчальному центрі "Десна" відбувся відкритий турнір з настільного тенісу
У змаганнях взяли участь 11 команд у складі 3 учасників у кожній. Окрім представників військових частин навчального центру ракетку в руки взяли й спортсмени з міст Остер та Козелець, а також мешканці селища Десна.
Турнір проходив на базі спортивної зали 354-го навчального механізованого полку.
Відтак у запеклих баталіях перше командне місце виборола команда навчального механізованого полку. Друге місце – за гравцями селища Десни, третє місце посіла команда навчального зенітно-ракетного дивізіону.
В особистому заліку абсолютним чемпіоном тенісного турніру став офіцер 354-го навчального механізованого полку майор Євген Савенок. У змаганнях він не програв жодної партії.
Начальник фізичної підготовки та спорту навчального центру капітан Владислав Суспо нагородив переможців грамотами та подарунками.
– Тенісний турнір в “Десні” проходить не вперше, – сказав Владислав Суспо. – У навчальному центрі діє спортивна секція з настільного тенісу. Можна твердо сказати, що ракетку в руках вміє тримати майже кожен солдат та офіцер. Вважаю, що кращі військові тенісисти мають хороший потенціал і можуть позмагатися навіть з цивільними колегами на обласних та національних змаганнях.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).