В оперативному командуванні "Північ" провели змагання з рукопашного бою
Днями в Чернігові серед військових частин оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись змагання з рукопашного бою.

У змаганнях, що проходили за підтримки Чернігівської обласної організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", взяли участь 13 команд від підпорядкованих військових частин.
Номінації переможців визначались у різних вагових категоріях та за результатами боїв першість обиралась як серед військових частин, так і в особистій номінації.
Начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковник Руслан Карпінський зазначив, що заняття та змагання з рукопашного бою є невід'ємною частиною підготовки військовослужбовців. Переможці будуть представляти оперативне командування у змаганнях серед команд у змаганнях Командування Сухопутних військ.
За результатами змагання:
перше місце посіла команда від 54 окремого розвідувального батальйону
друге місце – 30 окрема механізовано бригада
третє місце – 1129 зенітно-ракетний полк
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.