Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 22:30:25

Євген Чумак - гравець ФК Десна

03.03.2018   11:37Агенцiя

2 березня Десна відправилася на другий тренувальний збір до Туреччини, і разом з командою в Сіде буде готуватися новий гравець клубу – Євген Чумак. Вихованець київського Динамо підписав контракт з Десною на правах вільного агента.

Біографія новачка Десни

Євген Чумак народився в Глухівцях, що на Вінничині. У віці 6 років батько відвіз Євгена до Києва, де той почав займатися футболом у ДЮФШ «Динамо» під керівництвом Олександра Шпакова. Після кількох років виступів у нападі, тренери вирішили перевести Чумака на позицію флангового півзахисника, а у віці 14 років відрядили його ближче до центра поля. За декілька років до випуску з академії Євген перейшов до лав столичного РВУФК, де тренувався під керівництвом Олександра Калини та Дмитра Семчука.

У 2012 році Чумак повернувся до системи київського «Динамо», ставши одним з ключових гравців юнацької команди Валентина Белькевича, що здобула золоті нагороди першості України серед гравців віком до 19 років. Того ж року Євгена почали залучати і до матчів юнацької збірної України та поєдинків за молодіжну команду «Динамо». Протягом наступного сезону він став одним з ключових гравців динамівського дубля та разом з партнерами по збірній взяв участь у юнацькому чемпіонаті Європи 2014 року, що відбувся в Угорщині. Українська команда не змогла вийти з групи, програвши лише майбутнім тріумфаторам змагань — німцям, а сам Чумак з’являвся на полі в усіх трьох поєдинках збірної, занісши до свого пасиву одну жовту картку.

26 лютого 2015 року Євген Чумак дебютував у складі першої команди «Динамо», і відразу в єврокубковому матчі – з’явився на полі у матчі Ліги Європи 2014/15 проти французького «Генгама». 1 березня того ж року він дебютував у складі команди в розіграші української Прем’єр-ліги, відзначившись забитим м’ячем у ворота харківського «Металіста» вже через 10 хвилин після появи на полі.

На початку сезону 2015/16 перейшов на орендних засадах до лав ужгородської «Говерли», але згодом опинився в лавах білоруського клубу «Торпедо-БелАЗ». У липні того ж року на умовах оренди став гравцем кропивницької «Зірки». 15 вересня 2016 року офіційно став гравцем львівських «Карпат», підписавши дворічний контракт, але вже взимку 2016/17 залишив команду за обопільною згодою.

2 березня 2018 року Євген Чумак підписав контракт з чернігівською «Десною».

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини