Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 18:46:14

Поліція організувала футбольні змагання для дітей

03.03.2018   08:39

Відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП за сприяння спортивних організацій влаштували для підлітків свято спорту під гаслом «футбол для дітей».

На підставі підписаного регламенту між ГУНП в Чернігівській області, Чернігівською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, дитячо-юнацькою спортивною школою «Олімп» Чернігівської обласної ради, Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації 27 лютого відділ ювенальної превенції управління превентивної діяльності провів регіональні фінальні змагання з фут залу під гаслом «Football for kids».

На поле вийшли помірятися силами і показати свою спортивну звитягу вийшли дітлахи-сироти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї яких перебувають в складних життєвих обставинах, а також «складні» підлітки, які опинились в конфлікті із законом.

Організатори змагань мали на меті усіляко популяризувати здоровий спосіб життя, залучаючи дітей до активного дозвілля, яке повинно стати альтернативою правопорушенням і негативним явищам (вживання алкоголю, наркотиків, психотропних речовин, тютюнопалінню).

У фіналі змагань взяли участь три команди. Перше місце зайняла збірна Чернігівської школи-інтернату, яка в подальшому буде брати участь в міжрегіональному турнірі.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини