Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 20:36:33

Відкритий чемпіонат з армспорту провели в оперативному командуванні "Північ"

22.02.2018   08:10Агенцiя

В Чернігові серед військових частин оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись відкриті змагання з армспорту.

У змаганнях, які відбулись за підтримки фізкультурно-спортивного товариства "УКРАЇНА", взяли участь збірні 13 команд, які представляли свої військові частини у першості.

Відкрив змагання виконуючий обов’язки начальника управління підготовки – заступник командувача військ з підготовки полковник Олександр Козлов, він привітав усіх учасників та побажав перемоги найпідготовленішим.

- Я хочу привітати усіх присутніх з початком проведення змагання, цей вид спорту саме для справжніх чоловіків, хай переможе найсильніший та найпідготовленіший.
За форматом проведення змагань у різних вагових категоріях були проведені поєдинки, та за їх результатами визначали переможців як серед військових частин, так і особистої першості.

Начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковник Руслан Карпінський відмітив, що подібні спортивні заходи не є випадковими і будуть проводитись і надалі.
- попередньо у військових частинах пройшли такі ж змагання, а сьогоднішні переможці представлятимуть у складі збірної оперативне командування "Північ" серед частин Сухопутних військ, яке відбудеться незабаром.

За результатами командної першості змагання призові місця розподілились:
перше місце – регіональний центр радіоелектронної розвідки
друге місце – 30 окрема механізована бригада
третє місце – 181 окремий батальйон матеріального забезпечення


Віталій Кирилов, прес-служба ОК "Північ"

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини