Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 01:23:17

Галина Авраменко і Михайло Єрко - кращі спортсмени Чернігівщини

30.12.2017   10:31Агенцiя

Члени Чернігівської асоціації спортивних журналістів за підсумками змагань визначили десятку кращих атлетів області 2017 року.

Серед жінок пальму першості віддали заслуженому майстру спорту Галині Авраменко, яка на чемпіонаті Європи у Словенії з кульової стрільби здобула дві золоті та дві срібні медалі, а на чемпіонатах України увінчана ще дев»ятьма нагородами.

У чоловіків найкращим визнано Михайла Єрка, який тричі піднімався на золотий подіум чемпіонату світу з кікбоксингу і вперше привіз до Чернігова  золотий пояс чемпіона Європи.

До когорти кращих спортсменів області журналісти включили: Олену Костевич (кульова стрільба), Ірину Варвинець Сергія Семенова, Руслана Ткаченко (біатлон), Ольгу Бібик (легка атлетика), Валентину Кисіль (важка атлетика), Дмитра Митрофанова (бокс), Ігоря Рептюха і Олексія Коломійця (параолімпійський спорт), Андрій Козир (рукопашний бій).


Сергій Гайдук

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини