Футбольних вболівальників додому повезуть тролейбуси
Сьогодні після завершення футбольного матчу «Десна» Чернігів – «Динамо» Київ для вболівальників працюватимуть міські тролейбуси. Спеціальні рейси будуть у всі райони міста.
За інформацією КП «ЧТУ» загалом на маршрутах працюватимуть 11 тролейбусів.
Вартість проїзду звичайна — 3 грн.
Спецрейси поїдуть за такими маршрутами:
— Автозавод* (вулицею Рокоссовського) 2 од.
— вулиця Незалежності* (вулицею Рокоссовського) 2 од.
— Лікарня № 2 (вулицею Пухова) 2 од.
— Автозавод (через готель «Україна») 2 од.
— вулиця Індустріальна (проспектом Перемоги) 2 од.
— Подусівка (через готель «Україна») 1 од.
* без зупинки до ТЦ «Голлівуд»
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.