Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 17:24:36

Футбольне свято

25.11.2017   11:20

Ніжинська федерація футболу за підтримки міської ради і відділу фізичної культури та спорту провела урочисте нагородження футболістів і тренерів по результатам сезону 2017 року.

На початку урочистостей перед спортивною громадськістю та гостями свята прозвітував провиконану роботу президент та засновник Федерації футболу Ніжина, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Родзинкою свята стала презентація книги Володимира Мамедова і Людмили Єрмової «Закохані у футбол». Автори розказали про чинники, які спонукали до ідеї написання книжки, про складнощі під час її написання і цікаві моменти. У книзі описана історія становлення і розвитку футболу в місті.

Після презентації примірники було вручено почесним гостям і всім фігурантам твору.

З вітальним словом перед учасниками та гостями свята виступив секретар міської ради Валерій Салогуб. У своїй промові він наголосив на тому, що для для нашого міста важливою є можливість  футболістів виступати достойно на республіканському рівні, захищаючи честь своєї команди та честь міста, подякував керівникові федерації та меценатам, депутатському корпусу, які підтримують розвиток спорту в нашому місті і футболу зокрема, наголосив, що кожного року свято набуває все більшого резонансу, що свідчить про його значимість для міста, передав вітання від міського голови Анатолія Лінника, побажав всім міцного здоров’я і нових спортивних звершень, перемог і відданих фанатів.

До привітань очільника міста приєдналися головафедерації футболу Чернігівської області  Геннадій Прокопович і заступник голови Анатолій Свистун. Геннадій Володимирович вручив ряд Грамот і Почесних відзнак ветеранам і лідерам футболу.

Потім  на сцену міського Будинку культури викликались тренери, кращі гравці та команди. Їм вручали призи кубки та грамоти та тисли руки. Ніхто цьому святі не залишився поза увагою.

Після нагородження відбувся святковий концерт за участю юних музикантів, кращих співаків та творчих колективів міста.

Футбольний сезон 2017 урочисто закритий. А це значить, що розпочалась підготовка до нового футбольного сезону 2018.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини