Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 08:45:15

Дмитро Митрофанов виграв свій перший бій серед професіоналів

30.10.2017   13:50Агенцiя

Український боксер Дмитро Митрофанов (1-0, 1 КО) здобув впевнену перемогу в своєму дебютному бою на професійному рингу.

Митрофанов

Митрофанов

На арені в Елк-Гроув-Вілледж (передмістя Чикаго, штат Іллінойс, США) наш співвітчизник здолав американця Брендона Меддокса (7-1, 5 КО)

Шестираундовий поєдинок у ваговій категорії до 72,5 кг завершився достроково. 27-річний уродженець Чернігова мав тотальну перевагу над своїм суперником і в четвертому раунді відправив його в нокаут.

Дмитро Митрофанов - переможець Універсіади-2013. Виступав у Світовій серії боксу за "Українських атаманів" та "Мехіко-Сіті Геррерос".

До переходу в профі-бокс наш середньоваговик довгий час виступав у напівпрофесійній і професійній лігах AIBA - WSB і APB. За кар'єру любителя Митрофанов завоював "бронзу" чемпіонату Європи-2011 і "золото" Універсіади-2013.

Раніше Дмитро, який є одним із найвідоміших українських боксерів-любителів, став переможцем 67 міжнародного турніру "Странджа", який пройшов у столиці Болгарії.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини