Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 14:47:31

Чемпіонат області з художньої гімнастики визначив кращих

17.10.2017   11:16Агенцiя

В спортивному залі загально-освітньої школи № 19 відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики.

В змаганнях прийняли участь команди Чернігівської обласної ШВСМ, ОКДЮСШ, ДЮСШ «Чернігів» та ОПДтаЮ.

Серед гімнасток у 8 вікових категоріях визначались найсильніші в області.
Найкращою за програмою майстрів спорту стала вихованка ЧО ШВСМ Діана Спешилова; за програмою кандидатів у майстри спорту – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Марина Петроченко ; за програмою І дорослого розряду – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Анастасія Ревун.

Всі переможці вихованки старшого тренера Чернігівської області – Юлії Бориско.

Не можна не відмітити яскраві виступи юних вихованок – Деревенської Діани, Єфіменки Єлизавети, Куліч Дарини, Бондаревої Альони (ДЮСШ «Чернігів»).
Закінчилися змагання цікавими показовими виступами гімнасток та урочистим парадом – нагородження, на якому також були вручені почесні звання майстрів спорту України з художньої гімнастики – Король Аліні та Мкртчян Мері вихованкам ЧО ШВСМ, які є студенткам ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини