Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 13:28:45

ФК Десна готовий до незалежного аудиту

15.06.2017   10:00Агенцiя

14 червня, делегація представників Федерації футболу України, до якої увійшли Юрій Запісоцький, Сергій Задиран та Іван Федоренко, з робочим візитом відвідали Чернігів.

Чиновники зустрілися з керівництвом ФК Десна, губернатором області, мером Чернігова та оцінили стан інфраструктури міста.
На зустрічі Сергій Задиран запропонував провести незалежний аудит клубу за перше півріччя 2017, в той же час, і на офіційному сайті ФФУ з’явилася інформація, “що задля зняття усіх питань щодо правомірності рішень Апеляційного комітету, Федерація футболу України пропонує залучити до розгляду відповідності наданих документів вимогам Регламентів міжнародну аудиторську компанію з так званої «великої четвірки» (PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst&Young, KPMG) на вибір клубів (Десни та Вереса).

Футбольний клуб Десна офіційно заявляє, що готовий до проведення аудиту по фінансовій та господарській діяльності за 2017 рік. Але наголошуємо, що таку саму перевірку має пройти і ФК Верес і, що є важливим чинником, в стислий термін, так як до старту нового сезону залишилося зовсім не багато часу.

Крім того, в повідомленні Федерації також вказано, що клуб не опублікував фінансову звітність за 2016-й рік. Адже саме даний фактор атестаційний комітет називає ключовим у прийнятті рішення щодо атестації на наступний сезон. Вкотре офіційно заявляємо, що даний факт є маніпулятивним, адже фінансова та господарська звітність за 2017 рік відповідає всім критеріям комітету, в 2016 році були проблеми, але клуб отримав право на участь в змаганнях під егідою ПФЛ та ФФУ. Чому чиновники не звертають увагу на той факт, що зараз клуб повністю готовий до участі в УПЛ?

Зважаючи на офіційну заяву Федерації футболу України, футбольний клуб підтверджує готовність пройти незалежний аудит по фінансовій і господарській діяльності за 2017 рік в найближчий термін.


http://desna.football/fk-desna-gotovij-do-nezalezhnogo-auditu/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

24 лютого: цей день в Україні і світі

24 лютого: цей день в Україні і світі 09:44

День 1462 Російська агресія - Day 1462 Russian aggression

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини