Чемпіонат Чернігівської області з пляжного волейболу
Саме в Олімпійський день, 9 червня у Чернігові на водно-спортивній базі КДЮСШ-1 стартував відкритий чемпіонат області з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2004 р.н., у якому взяло участь 32 команди.
У відкритті заходу взяли участь: перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, голова спілки роботодавців Чернігівщини Віктор Лазар, депутат міської ради Регіна Гусак, директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук.
Доречі, пляжний волейбол є саме тим видом олімпійської програми, який збирає найбільше вболівальників на Іграх!
Віктор Леонідович Лазар передав від спілки роботодавців Чернігівщини призовий фонд турніру:
1 місце юнаки- 1000 грн.
1 місце дівчата- 1000 грн.
2 місце юнаки- 800 грн.
2 місце дівчата- 800 грн.
3 місце юнаки- 600 грн.
3 місце дівчата- 600 грн.
Відділення НОК України в Чернігівській області забезпечило змагання медалями та грамотами.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 21:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.