Спорт для всіх: Чернігівщина готується до тестування з фізичної підготовленості населення
Один із показників рівня розвитку країни — загальний стан здоров’я її громадян. Тож держава піклується про створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення та покращення здоров’я нації.
Для отримання даних про рівень фізичної підготовленості українців щорічно проводиться загальнодержавне оцінювання. Воно відбувається шляхом складання передбачених законодавством спортивних нормативів.
На Чернігівщині у травні цього року створено обласну комісію з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення.
23 травня, на засіданні цієї комісії під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової обговорили організаційні питання здачі спортивних нормативів.
Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш поінформувала, що для учнівської та студентської молоді, особового складу Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб щорічне оцінювання є обов’язковим. Для інших категорій громадян здійснюється на добровільній основі. До складання нормативів допускаються особи, які пройшли медичне обстеження і ознайомлені з вимогами заходів безпеки.
Крім того, очільниця профільного Департаменту наголосила, що оцінювання є підставою для порівняння показників фізичної підготовленості різних груп населення України з даними інших держав, зокрема країн євроатлантичного простору.
Також на засіданні розглянули інструкцію з організації, виконання та оформлення результатів тестування.
Представники Національної поліції, обласного військового комісаріату, Управління ДСНС України в області розказали, як в їхніх структурах відбуваються щорічні здачі спортивних нормативів.
У результаті обговорення члени обласної комісії дійшли згоди, що необхідно провести широку інформаційно-рекламну кампанію по залученню якомога більшої кількості учасників до спортивного тестування, розробити рекомендації для організації здачі нормативів у районах та містах, а також визначити спеціальні місця для проведення оцінювання, які б відповідали вимогам санітарії та безпеки.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression