Завершено сезон 2016-2017 Чемпіонату Чернігівської області з баскетболу
Завершився черговий сезон обласного Чемпіонату з баскетболу серед чоловічих команд.

Цього року в ньому брали участь 9 команд, чотири з яких грали у вирішальній стадії сезону - плей-офф.
Обидві півфінальні серії до двох перемог завершилися з рахунком 2-0. Так, "ОКДЮСШ" двічі обіграли чернігівську команду "Варяги" - 96:77 та 82:76. У переможців в обох іграх кращим був Олексій Рушаков - 33 та 25 очок відповідно.
В іншому півфіналі чернігівська "Десна" спочатку перемогла "НДУ-Ніжин" вдома 68:45, а потім здобула нелегку перемогу в Ніжині - 77:71. Тут кращим в обох іграх був Володимир Чехун - 16 та 23 очки відповідно.
Матч за третє місце складався з однієї гри, і в ньому кращим за "Варяг" виявився ніжинський колектив - 78:65. Найяскравіше в цій грі зіграв ніжинець Сергій Паливода, який набрав 31 очко та зробив 15 підбирань.
Фінальна серія виявилась бойовою. В першій грі беззаперечну перемогу відсвяткувала "Десна", розгромивши "ОКДЮСШ" з рахунком 70:29. У переможців Артур Квач та Володимир Чехун набрали 19 та 17 очок відповідно. У другому матчі "ОКДЮСШ" спромоглися перемогти 76:67 (21 очко та 17 підбирань - на рахунку Олексія Рушакова), а тому в цій серії знадобився третій матч. Доречі, це була перша поразка "Десни" в сезоні.
Половину третього вирішального матчу точилася рівна боротьба, але на більше гравців "ОКДЮСШ" не вистачило. "Десна" перемогла з рахунком 86:60 і оформила золоті медалі. Кращим у цій грі був Павло Ятченко - 26 очок та 16 підбирань. Його і визнано кращим гравцем плей-офф.
"Зальний" сезон завершиться розіграшем Кубку Чернігівської області з баскетболу-2017 серед чоловічих команд.
http://noc-cn.org
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.