В Чернігові відбувся Турнір зі стрільби з традиційного лука
Чернігів – місто легенд. Історичне намисто на мапі України. Тому зовсім не дивним виглядає той факт, що Чернігівська обласна організація Партії СОЦІАЛІСТИ вирішила в ці вихідні організувати змагання саме з цієї дисципліни.
До участі в Турнірі запросили всіх хто бажав доторкнутись до історії та спробувати свої сили в стрільбі з традиційного лука. Участь у змаганнях прийняли численні чернігівці. Більшість з них бачила лук лише в кіно, але серед учасників були і такі, для кого лук вже став невід’ємною частиною життя.
Змагання проходили у двох категоріях: «Юніор», де свої сили спробували наші земляки, кому ще не виповнилось 16 років, та «Дорослі». Турнір передбачав два види стрільби. Спершу учасники намагались влучити в класичну мішень з 12 та 18 метрів. Після цього на спортсменів чекало майже справжнє полювання.
«Ми завжди підтримуємо цікаві ініціативи. Особливо коли це стосується здорового способу життя. Будь-яка політична сила не повинна спиратись лише на політичні лозунги. Ми бачимо серед учасників турніру велике бажання, цікавість до життя та прагнення до перемоги. Ми теж раді сьогодні прийняти участь у змаганнях. Підтримати такий несамовитий вид спорту.» – зазначив, звертаючись до учасників Турніру Заступник Голови Партії СОЦІАЛІСТИ Євгеній Анопрієнко.
Перші постріли на Турніри зробили гості з Києва. Свою влучність перевірив і голова Чернігівських СОЦІАЛІСТІВ Сергій Андрос.


За результатами стрільби в Турнірі визначено переможців. Призери змагань отримали кубки та грошові винагороди. Найкраща дівчина-стрілець Ірина Опанасенко отримала Сертифікат на придбання лука з рук відомого майстра Сергія Толочка. В категорії «Юніор» головний приз виборола Владислава Блохіна. Абсолютним переможцем Турніру та власником двох тисяч гривень став Павло Лузан, що виявився більш влучним за інших спортсменів.
«Ми вперше проводимо такий Турнір, але впевнений, що це тільки перша спроба і змагання стануть традиційними. Ми не випадково в назві Турніру згадуємо Робіна Гуда. Історичний персонаж, як ми всі пам’ятаємо, своє життя присвятив боротьбі за соціальну справедливість, а отже за духом близький до нас – СОЦІАЛІСТІВ.» - сказав Сергій Андрос.




Прес-служба ЧОО Партії СОЦІАЛІСТИ
PR
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression