І знову про переможців
У Чернігові на стадіоні СДЮШОР «Юність» за підтримки Чернігівської обласної федерації футболу пройшли фінальні змагання обласних змагань з футболу серед юнаків 2004 року народження на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок «Coca-Cola».

На футбольному полі зустрічалися команди Чернігова,Семенівки, Прилук.
За результатами проведених змагань перше місце посіли учні ЗОШ № 35 з міста Чернігова. Другими стали учні чернігівської ЗОШ № 12. А третє місце посіли учні Прилуцької ЗОШ № 3.
«Кращим воротарем» серед учасників сьогоднішнього фіналу ставЯщенко Дмитро (Чернігів), «Кращий нападник» – прилучанин Ільченко Назар, а «Кращий захисник» - Щукін Єгор з Чернігова.
Кращим в ударах на точність став чернігівець Ященко Дмитро, ав ударах на дальність кращий результат показав також чернігівець Ляскорунський Богдан.Найбільш вправно жонглював м’ячем став Денис Кільдій з Чернігова.
Учасники та переможці фінальних змагань отримали заслужені нагороди, цінні подарунки та футбольні м’ячі, які були надані Чернігівською обласної федерацією футболу.
Голова федерації Геннадій Прокопович у своєму зверненні до учасників турніру привітав всіх із завершенням чергового етапу обласних змагань та побажав юним футболістам подальших успіхів у досягненні головної мети – отримання звання «Чемпіона».
Отже, представляти нашу область у Всеукраїнських змаганнях в старшій віковій групі буде команда загальноосвітньої школи № 35 з Чернігова.
Чернігівська обласна федерація футболу
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.