Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 21:07:44

Визначились учасники 1/4 фіналу Кубку області з футболу

25.04.2017   09:18Агенцiя

Тривають ігри Кубку Чернігівської області з футболу. Завершилося два кола турніру.

Цікава боротьба, футбольний азарт, велика кількість гольових моментів, які, на жаль, не завжди були реалізовані. Проте, всі учасники ігор отримали задоволення від подій на футбольному полі.

Навіть холодна погода не змогла зіпсувати настрій учасникам цьогорічного Кубку області.

Отже, надаємо результати 1/16 та 1/8 фіналу Кубку Чернігівської області з футболу.

1/16 фіналу

«Агродім» (Бахмач) - «Динамо» (Ніжин) 3 – 0

1/8 фіналу
ФК «Городня» (Городня) – «Фаворит» (Корюківка) 0 – 1

«Десна – 2» (Чернігів) - «Темп» (Борзна) 3 – 0

ФК «Бобровиця» (Бобровиця) – ФК «Прилуки» (Прилуки) 1 – 4

«Зернопром» (Анисів) - «Агродім» (Бахмач) основний час - 2 – 2,
 додатковий час 0 – 0, післяматчеві пенальті 2 – 1

«Штурм» () – «Кремінь» (Ічня) 0 – 2

«Полісся» (Добрянка) - «Ніка» (Чернігів) гра 25.04.2017

«ІМК» (Носівка) – «Талалаївка» (Талалаївка) 1 – 0

ФК «Охіньки» (Охіньки) – «Ревна» (Семенівка) 1 – 5

За результатами 1/8 фіналу до наступного кола ігор, яке відбудеться 29.04.2017, вийшли команди «Фаворит» (Корюківка), «Десна – 2» (Чернігів), ФК «Прилуки» (Прилуки), «Зернопром» (Анисів), «Кремінь» (Ічня), «ІМК» (Носівка) та «Ревна» (Семенівка).

Жеребкування чвертьфіналу визначило пари, в яких будуть проходити зустрічі учасників Кубку.
«Десна – 2» Чернігів – «Ревна» (Семенівка)
«ІМК» (Носівка) – Кремінь (Ічня),
«Фаворит» (Корюківка) – «Зернопром» (Анисів)
«Прилуки» (Прилуки) – переможець гри «Полісся» - «Ніка».

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.