Завершився восьмий сезон Учбової баскетбольної ліги Чернігівщини 2016-2017
Учбова баскетбольна ліга Чернігівської області, яку створила, організувала та провела Чернігівська обласна федерація баскетболу, завершила свій восьмий сезон.
Нинішній сезон було розпочато у листопаді минулого року. Сім команд з Чернігова та Славутича змагалися за коловою системою - зустрічалися одна з одною по одному разу.
Протягом шести місяців в рамках сезону УБЛЧ було проведено 21 гру, за результатами яких і було виявлено ім`я нового чемпіона.
Особливо запеклою була боротьба у першій трійці команд. Здолавши у гостях командучернігівської ОКДЮСШ, гравцям ЧНТУ для загальної перемоги у сезоні потрібно було лише вдома перемогти досвідчених ЧКоопТ, але вони поступилися з мінімальною різницею у два очки у додатковій п`ятихвилинці.
Команда Чернігівського кооперативного технікуму, перемігши в упертій боротьбі ОКДЮСШ, вперше для себе стала переможцем сезону УБЛЧ, і це при тому, що ЧКоопТ грала в усіх восьми сезонах і двіча ставала другою. ЧНТУ вже вп`яте в своїй історії посіли друге місце. Бронзове третє місце отримала команда ОКДЮСШ.
Підсумкове турнірне положення сезону УБЛЧ 2016-2017 таке:
1. ЧКоопТ (Чернігів) - 6 ігор, 6 перемог - 0 поразок, 12 турнірних очок, різниця ігрових очок 376-249
2. ЧНТУ (Чернігів) - 6, 5-1, 11, 437-236
3. ОКДЮСШ (Чернігів) - 6, 4-2, 10, 373-278
4. СЛАВУТИЧ (Славутич) - 6, 3-3, 9, 296-264
5. АКАДЕМИЯ (Чернігів) - 6, 2-4, 8, 251-320
6. ЧКЭТ (Чернігів) - 6, 1-5, 7, 208-352
7. ЧКТКТ (Чернігів) - 6, 0-6, 6, 125-336
В цьому сезоні ще очікується розіграш Кубку УБЛЧ, який було створено і проведено минулого року. Ігри Кубку-2017 пройдуть протягом квітня-травня.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.