Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 17:03:08

Валерій Куліч: Україні сьогодні не вистачає духу перемоги і духу переможця

05.04.2017   08:12Агенцiя

— Дуже добре, що призери олімпіад активно долучаються до пропаганди олімпійського руху в області. Адже ми повинні усім дітям Чернігівщини показати, що чемпіонами стають такі ж звичайні люди, — зазначив на засіданні виконкому відділення НОК України в Чернігівській області його голова Валерій Куліч.— Це важливо, бо сьогодні Україні не вистачає духу перемоги і духу переможця.

За той рік, що голова ОДА очолює обласне відділення НОК, олімпійський рух в області значно активізувався і вийшов на новий щабель. Як повідомили на засіданні, у рейтингу Національного олімпійського комітету України Чернігівське обласне відділення за підсумками попереднього року стало кращим в країні. Такий результат став можливим завдяки великій кількості та масовості спортивних заходів та покращанню їх матеріального та фінансового забезпечення.

До заходів популяризації олімпійського руху долучилися майже 170 тисяч мешканців області з усіх районів. Найбільш масовими стали «Олімпійський день» (15425 учасників), «Олімпійський урок» (59516 учасників), спортивна розминка «Do like Olimpians» (29265 учасників) та інші. Особливу увагу у своїй роботі обласне відділення НОК приділяло відпочинку й оздоровленню дітей загиблих учасників АТО.

Інший напрям діяльності відділення — розвиток олімпійських видів спорту в області.

— Основним нашим завданням минулого року було поліпшення не стільки кількісних, скільки якісних показників, — розповіла заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш. — Ми прагнули не лише якісніше проводити спортивні заходи, а й більше залучити спонсорської допомоги, збільшити розміри грошових винагород спортсменам та тренерам за високі спортивні досягнення. Таким чином нам вдалося залучити один мільйон триста вісімдесят тисяч гривень.

У поточному році робота в цьому напрямку триває. І вже під час сьогоднішнього засідання було вручено сертифікати на придбання спортивного обладнання чотирьом спортивним федераціям області: спортивного покриття для полу — федерації настільного тенісу, пари весел — федерації веслування на байдарках і каное, борцівського килима — федерації вільної та греко-римської боротьби, гідрокостюму — Центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Під час сьогоднішнього засідання було затверджено Положення про визначення кращого спортсмена та тренера місяця і вручено нагороди переможцям січня та лютого. Ними відповідно стали: серед дорослих спортсменів — Руслан Ткаленко та Ірина Варвинець; серед молоді – Христина Дмитренко та Сергій Телень. Кращими тренерами січня – лютого визнано спортивні подружні пари Зоців та Ворчаків.

Крім того, виконком обласного відділення НОК затвердив перелік спортивних заходів на поточний рік та прийняв рішення про участь у заснуванні Агенції регіонального розвитку, покликаної генерувати проекти для розвитку об’єднаних територіальних громад.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини