Кубок Ніжинського району з волейболу, присвячений 99-й річниці Подвигу Героїв Крут
4 лютого в спортивному залі Ніжинського агротехнічного інституту відбувся кубок району з волейболу серед команд сільських спортивних колективів, присвячений 99-й річниці Подвигу Героїв Крут.
Участь у змаганнях взяли 9 команд. За підсумками напруженої боротьби призерами стали: ІІІ місце – команда «Фотруна» с. Ніжинське, ІІ місце – команда «Відродження» с. Сальне, І місце – команда «Україна» с. Крути. Зовсім трішки не вистачило, аби потрапити до числа призерів гравцям с.Світанок, які у підсумку були четвертими.
Слід зазначити, що команда з с.Крути вперше за останні 12 років вийшла в фінал та стала переможцем даного турніру. Відповідно радості гравців не було меж.
Урочисту церемонію нагородження провели голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту РДА Андрій Штайнеккер, директор ДЮСШ «Колос» Володимир Євтух.
Переможці були нагороджені кубками, медалями та дипломами.
За інформацією сектору сім’ї, молоді та спорту Ніжинської райдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.