"Десна" виходить з відпустки
У футболістів чернігівської Десни закінчилася зимова відпустка. 15 січня, вони зібралися на стадіоні імені Гагаріна.

Як зазначає виконавчий директор клубу Ігор Ушарук, всі гравці, які завершували осінню частину нинішнього чемпіонату у складі Десни, прибули до розташування команди. В тому числі і захисник Рудольф Сухомлинов, який повернувся з Грузії, де на правах оренди виступав у складі Зугдіді. Що стосується Максима Банасевича, котрого Десна орендувала у луганської Зорі, то це питання поки що залишається відкритим.
Варто відзначити, що в першому тренуванні команди в Новому Році прийняв і відомий нападник Олександр Піщур, котрий восени грав у Казахстані. Відзначимо, що раніше під час зимових міжсезонь Піщур не раз поновлював футбольну форму, приєднуючись до занять команди рідного міста.
У Чернігові деснянці пройдуть втягувальний цикл. А останню декаду січня проведуть у столиці Білорусії, де візьмуть участь у міжнародному турнірі, який організовує футбольний клуб Крумкачи.
16 січня команда проведе традиційний медогляд, а вже 21 на команду очікує поїздка до Білорусії, де Десна прийматиме участь у міжнародному турнірі, який організовує футбольний клуб Крумкачи. Крім того, 19 січня в Чернігові відбудеться засідання Наглядової Ради клубу, на якому будуть присутні також тренери та футболісти.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.