Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 23:00:53

Змагались спортсмени з настільного тенісу

16.12.2016   15:55

У спортивній залі СК «Хімік» Чернігова пройшов відкритий турнір з настільного тенісу з нагоди Міжнародного Дня осіб з інвалідністю.

У змаганнях брали участь понад 20 спортсменів з вадами розумово-фізичного розвитку з навчально-реабілітаційних центрів м. Прилуки, Батурин, Городня та з вадами слуху, які навчаються у Сосницькому навчально-реабілітаційному центрі та у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі № 1 міської ради, а також спортсмени з вадами опорно-рухового апарату обласної ДЮСШ інвалідів.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями.

Організатори заходу виступили: Чернігівська обласна ДЮСШ інвалідів, за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, відділення НОК України в Чернігівської області, міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.