Чернігівські біатлоністки здобули медалі
Жіноча збірна України з біатлону стала бронзовим призером в естафеті 4х6 км на другому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.
Перший успіх «синьо-жовтої» команди у сезоні – заслуга і чернігівської біатлоністки Ірини Варвинець. Наша землячка, яка починала естафетну гонку і безпомилково відпрацювала на вогневому рубежі, задала темп і допомогла жіночій збірній України виграти першу медаль у нинішньому сезоні.
Загалом в естафеті українській жіночій збірній не вистачило 37 секунд, аби стати переможницями. Вони фінішували з третім часом, пропустивши лише потужні команди Німеччини та Франції.
Усього на старт вийшли 23 естафетні команди.
Третій етап Кубка світу з біатлону пройде 15-18 грудня у Нове Мєсто (Чехія).
Також гарні результати отримали українські спортсменки на юніорському Кубку IBU в Ленцерхайді (Швейцарія).
Цими вихідними, 10-11 грудня, чернігівська біатлоністка Христина Дмитренко здобула срібло в спринті серед юніорок.
Ще дві чернігівські спортсменки, Валерія Дмитренко та Любов Кіпяченкова, замкнули десятку найсильніших.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.