Коробка продовжить спортивну кар’єру після дискваліфікації
Найсильніша жінка Україна повернеться в спорт

Ольга Коробка
Найсильніша жінка України, Ольга Коробка, збирається повернутися у великий спорт. 26-річну важкоатлетку наприкінці минулого року за вживання допінгу дискваліфікували на чотири роки. Здавалося б, кар’єрі дівчини прийшов кінець, але зібравши волю в кулак олімпійська призерка повернулась до тренувань. Зараз Ольга чекає рішення міжнародних інстанцій з надією, що термін покарання скоротять. Як живеться нашій стронг-вумен знає Сергій Ружицький.
Миттєвості слави Оля згадує дорогою на тренування. Після дискваліфікації у дівчини була депресія, вона змінила номер телефону. Але швидко зрозуміла, без штанги не зможе. Каже, – багато чиновників від неї відхрестилися. Підтримали друзі та матір з братом. Ідучи до спортзалу у Чернігові кидає погляд на власний портрет. Титули не дають опускати руки.
Після тренування Оля йде гуляти містом. Радіє, що нарешті з’явився час оглянути гармати у парку. Каже, тепер є час і для навчання. Якщо продовжити кар’єру не вдасться, стане тренером
Після дискваліфікації Олімпійський комітет не виплачує спортсменці зарплату. Утім, каже Оля, – їй вистачає. Є квартира і час подивитися на життя по-іншому.
Оля не втрачає надії, що дискваліфікацію зменшать з чотирьох років до двох. Тоді в неї буде можливість підготуватися до наступної Олімпіади.
Ольга Коробка, призерка Олімпіади-2008:
– Якби не моя доброта то я б зараз сиділа десь під дверима міжнародної федерації і кожен день оббивала пороги і говорила, що це несправедливо і зніміть з мене ту дискваліфікацію.
Зараз Ольга важить майже 160 кілограмів. І хоча у меню з’явилися солодощі, каже, що по-справжньому підсолодить життя їй шанс вийти на поміст.
Сергій Ружицький, кореспондент:
– В шафі медаль, а на душі печаль. Ця бронзова нагорода нагадує Ользі про останній для неї чемпіонат світу. Однак спортсменка сподівається що це було не останнє сходження на п’єдестал.
Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27
У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43
У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34
Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20
Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15
За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.