"Десна" програла "Колосу"
Чернігівська "Десна" в номінально домашньому матчі восьмого туру першої ліги поступилася в Харкові ковалівському "Колосу" 0:4.
Чернігівці в першому таймі виглядали пасивно в передній лінії, а ось дебютанти другого дивізіону дві свої можливості втілили у забиті м'ячі. Автором обох голів став Морозко, а "асистував" йому голкіпер "сіверян" Махновський. Для початку Євген з лівого флангу виконав напівнавіс/напівудар зі штрафного, воротар промазав кулаками по м'ячу, який залетів у рамку. Незабаром той же Морозко закрутив м'яч у ворота прямим ударом з кутового.
Євген не відмовив собі в можливості взяти участь і в третьому результативному ударі: його постріл метрів з 15-ти перед собою парирував Махновський, а першим на добиванні виявився Зуєвич. Крапку ж поставив Мельник, зрізавши м'яч у свої ворота, намагаючись перервати простріл з правого флангу.
Після восьми турів "Колос" ділить з "Геліосом" третю сходинку в таблиці, "Десна" розташувалася на п'ятому місці.
Харків. Стадіон "Сонячний"
"Десна" (Чернігів) - "Колос" (Ковалівка) 0:4
Голи: Мельник 90 (авт.) - Морозко 26, Морозко 38, Зуєвич 69
"Десна": Махновський, Чорноморець, Фаворов, Мостовий, Коберідзе, Картушов (Щедраков 78), Філіппов, Волков (Мишенко 73), Чепурненко (Грищенко 83), Максименко, Мельник
"Колос": Литвиненко, Шевченко, Рябов (Цибульський 87), Лисицький, Бондаренко, Багдасаров, Морозко (Чегурко 90), Коропецький (Кривошеєнко 69), Зуєвич, Козир, Поздєєв
Попередження: Зуєвич 29
ua-football.com
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.