Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 07:52:08

Систематично займалися спортом 24,6 тис. жителів нашої області

10.09.2016   08:22Агенцiя

До Дня фізичної культури і спорту.

Для фізкультурно-оздоровчих занять населення на кінець 2015 р. в області діяли майже три тисячі спортивних споруд, серед яких 26 стадіонів із трибунами на 1500 місць, 415 спортивних залів площею не менше 162 кв.м., 3 лижні бази на 100 пар лиж і більше, 3 плавальні басейни, 766 футбольних полів, 292 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 254 майданчики з тренажерним обладнанням, 17 тенісних кортів, кінно-спортивна база тощо.

Систематично займалися спортом 24,6 тис. жителів області, з них дві третини відвідували дитячо-юнацькі спортивні школи. Спортивна робота проводилась із 70 видів спорту, серед яких 27 – олімпійські.

Найбільш популярними були футбол, легка атлетика, волейбол, кульова стрільба.

У 10 видах спорту для інвалідів займалися 394 особи.

Крім занять спортом, 65,6 тис. осіб (з яких 87% – молодь) займалися фізкультурою та оздоровленням у навчальних закладах області або на підприємствах, в установах та організаціях, які проводять фізкультурно-оздоровчу роботу. Ще 12,2 тис. осіб відвідували 119 спортивних клубів.

До роботи у сфері фізичної культури та спорту в області було залучено близько 2 тис. фахівців.

За 2015 р. у сфері фізичної культури та спорту використано 62,7 млн. грн, з яких 80% – кошти з місцевого бюджету, майже 16% – із державного бюджету, решта – позабюджетні кошти.

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.