Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 00:25:54

Борцівський килим Чернігова зустрічав юних чемпіонів

15.06.2016   16:01Агенцiя

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області відбувся особисто-командний чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Юний динамівець» з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2000-2001 р.н.

На урочистому відкритті турніру з привітаннями виступили: заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш та голова обласної організації ФСТ «Динамо» Вадим Романов.

У змаганнях взяли участь команди з 10 областей: Чернігівської, Вінницької, Одеської, Харківської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької, Сумської.

Загалом на килим виходили 75 учасників, з яких 65 юнаків та 10 дівчат.

За підсумками усіх сутичок у командному заліку 1 місце посіли представники Харківської області, набравши в сумі 160 очок. На другу місці п’єдесталу опинились закарпатські борці (144 очки), а на третьому – львів’яни (128 очок).



В індивідуальному турнірі тріумфаторами стали:

Дівчата:

40 кг. – Веклинець Богдана, Закарпатська

48 кг. – Логвиненко Анастасія, Харківська

52 кг. – Сочка Сільвіка, Закарпатська

57 кг. – Дзигаленко Поліна, Вінницька

62 кг. – Павлюк Аліна, Вінницька

70 кг. – Палош Гойнолка, Закарпатська



Юнаки:

35 кг. – Соколенко Олександр, Миколаївська

42 кг. – Носов Андрій, Миколаївська

47 кг. – Гайдар Олег, Харківська

53 кг. – Могильченко Євгеній, Харківська

59 кг. - Гулієв Рустам, Харківська

66 кг. – Рус Ілля, Львівська

73 кг. – Воронін Богдан, Харківська

85 кг. – Цибульняк Максим, Сумська

100 кг. – Нінець Роман, Львівська

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, дипломами, медалями, призами та олімпійськими сувенірами від організаторів турніру.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини