Вперше на Чернігівщині відбудеться трейловий забіг
Трейл проходитиме у Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка". Тож учасники забігу не лише змагатимуться, але і зможуть насолодитися прекрасним краєвидом.
Національний історико-культурний заповідник “Качанівка”
28 травня 2016 року на честь Дня захисників кордону України в одному з найкрасивіших вітчизняних парків - Національному історико-культурному заповіднику "Качанівка" - вперше відбудеться трейловий забіг на 16км.
Нагадаємо, що у свій час власниками чарівної Качанівки були відомі українські меценати Тарновські та Харитоненкі. Натхнення тут знаходили видатні Т.Шевченко, М.Костомаров, М.Максимович, М.Гоголь, Марко Вовчок, Д.Яворницький. Фактично, у ХIХ ст. тут було створено перший музей українознавства, де зберігалися особисті речі Хмельницького, Мазепи, Палія, Полуботка, Розумовського.
Увага!!! Дистанція трейлу пройде через весь заповідник. На вас чекають мальовничі краєвиди Качанівського парку, лісу і його озер.Старт - 13:00. Закриття траси - 15:00. Початок реєстрації в Качанівці - 10:00. На трасі працюють фотографи, щоб всі бігуни мали можливість побачити свої обличчя «без гриму».
Програма свята:
- Поповнення сил після забігу з 14:00 до 15:30 - Козацька Уха та Куліш.
- Нагородження - 15:30
- Козацька вистава - 15:00 - 16:30
- Для бажаючих екскурсії по парку та маєтку - 16:30 - 18:00
- Протягом усієї події учасник має право скористатися жетоном, що дає право на рибалку у місцевих озерах (вудки мати свої).
- Збори на виїзд з події до Києва, Прилук, Чернігова–19.00
- Всім учасникам змагань пам'ятна медаль трейлу.
- Вік учасників - від 18 до 65
Реєстрація за адресою: https://athletic-events.com/events/329
Більше інформації про Качанівка-трейл, поради, як доїхати, https://www.facebook.com/events/638996552930934/?active_tab=posts
Вартість:
Участь – 150 грн.
Трансфери:
- трансфер Київ-Качанівка-Київ – 200 грн.Для тих, хто їде з Києва (придбає трансфер Київ-Качанівка-Київ): зустріч28.05.2016 р. о 9:00 на м. Лісова. Телефони для зв’язку +380951404862, +380997661104,+380984679558
- трансфер Прилуки-Качанівка-Прилуки - 50 грн. Час зустрічі у Прилуках уточнюємо за тел. +380951404862, +380997661104,+380984679558. Прохання для тих, хто потребує трансфер з Прилук, при реєстрації лишати телефон
- вартість трансферу Чернігів-Качанівка-Чернігів – уточняється. Телефони для зв’язку +380997661104,+380984679558. Прохання для тих, хто потребує трансфер з Чернігова, при реєстрації лишати телефон.
Організатори:
Компанія Athletic Events, яка спеціалізується на організації спортивних заходів
Дослідницька компанія NOKS FISHES
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.