У Чернігові стартував сезон греблі на байдарках та каное. ВІДЕО
Вже десятий рік поспіль у травні проходить відкритий кубок області пам’яті майстра спорту міжнародного класу Анатолія Кошарного. Цього року змагання зібрали більше сімдесяти спортсменів з Чернігова та Києва. Як все відбувалось, бачили й наші журналісти.
Кожного року сезон греблі на байдарках та каное розпочинається з кубку області. Присвячений він пам’яті видатного чернігівського спортсмена Анатолія Кошарного. Чернігівські школи греблі виставляють свої команди та запрошують гостей зі всієї України.
Цього року у Чернігові зібрались більше сімдесяти спортсменів. Окрім трьох чернігівських команд приїхали гребці з Києва. Місцем проведення змагань обрали спокійні води ріки Стрижень в районі Ялівщині. Змагання проходили в одиночних запливах на байдарках та каное. Здебільшого учасники – дітлахи, які лише освоюють ази греблі, але є й досвідчені спортсмени.
Здебільшого це чоловічий вид спорту, адже навантаження тут зовсім не легке. Та це не означає, що дівчата не можуть освоїти греблю. У змаганнях брали участь і спортсменки — представниці чарівної половини людства.
Деяких в цьому виді спорту приваблює зовсім не жага перемоги чи фізична витривалість і підготовка, а наявність чарівних дівчат. Ось такий нонсенс.
Столична команда гребців дуже кваліфікована, і нашим спортсменам доводиться добре попотіти, щоб обійти їх. Та це не проблема, коли змагання проходять у рідному Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.