Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 15:13:44

Чернігівські паралімпійці потрапили на п’єдистал Кубку світу

01.03.2016   16:01Агенцiя

Нещодавно закінчився другий етап Кубку світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, який проходив у період з 19 по 29 лютого у місті Фінстерау (Німеччина).

У складі збірної команди України Чернігівщину представляли вихованці чернігівського регіонального центру «Інваспорт» Ігор Рептюх та Дмитро Суярко.

У відкритій естафеті 4х2,5 та у лижних гонках класичним стилем на дистанції 20 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату чернігівський паралімпієць Ігор Рептюх здобув два срібла, показавши кращий результат на своїй дистанції, та став срібним призером Кубку світу.

Серед спортсменів з вадами зору в лижних гонках класичним стилем на дистанції 20 км наш земляк Дмитро Суярко став бронзовим призером, випередивши росіянина Миколу Полуніна.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.