Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:13:34

Україна залишилася без олімпійських ліцензій у боксі

14.12.2015   09:24Агенцiя

Міжнародна федерація боксу AIBA відібрала в українського боксера Дмитра Митрофанова олімпійську ліцензію, яку він завоював, виступаючи в проекті АРВ.

У Дмитра була олімпійська ліцензія, яку він завоював у першому сезоні проекту APB. У фіналі Митрофанов програв російському боксеру Артему Чеботарьову, але обидва боксери отримали перепустку на ОІ-2016, повідомляє Спорт bigmir)net.

Пізніше турецький спортсмен Адем Кіліччі, чемпіон предрейтингового турніру APB, який через допінг був дискваліфікований, подав до суду на це рішення. Кіліччі виграв суд і повернув собі перше місце рейтингу, тим самим зрушивши Чеботарьова на другу позицію, а Матрофанова на третю, яка ліцензії на Олімпіаду не дає.

"Ми про це дізнались близько місяця тому перед чемпіонатом України з боксу. Задачу потрапити на Олімпійські ігри ніхто не відміняв, у мене ще є три ліцензійних турніра, перший з яких пройде в Туреччині в квітні", - розповів Дмитро Митрофанов.

Нагадаємо, що Митрофанов був єдиним українським боксером, у якої була ліцензія для виступу на Олімпійських іграх в Ріо.

Зазначимо, що вчора, 12 грудня, в рамках вечора боксу в Києві Митрофанов провів черговий бій в рамках проекту APB, перемігши еквадорця Марло Дельгадо одноголосним рішенням суддів.

Цей бій відбувся в андеркарті поєдинку Усик-Родрігес, який закінчився впевненою перемогою українця.



До теми: Дмитро Митрофанов здобув ліцензію на Олімпійські ігри-2016
 

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини