Олег Федорчук: "У Чернігові буде тандем"
– Зазвичай, такі події, коли раптово відбувається зміна наставника команди, серед тренерського цеху не сприймаються позитивно. Але наразі є один нюанс – свого часу Олександра Дериберіна рекомендував на посаду головного тренера “Десни” саме Рябоконь.
Дериберін зараз залишився працювати в клубі. Я хотів його заспокоїти у зв’язку з тим, що його, буцімто, звільнили. Але Олександр Павлович, навпаки, сказав, що у нього немає жодних образ, і ситуація для нього нормальна. До того ж, варто зазначити, що Рябоконь і Дериберін – друзі, тим паче, що перший рекомендував на посаду наставника чернігівців другого.
Тож нехай уболівальники “Десни” не хвилюються: конфліктів немає, їх і не буде, обидва тренери працюватимуть у тандемі. Більше того, для чернігівського клубу це буде плюс: Рябоконь – досвідчений фахівець, який дуже добре проявив себе у цій команді. До того ж, він був на всіх зимових турнірах, у яких “Десна” брала участь, тож “чужою” для нього вона не стане. Тим більше, що Дериберін залишається.
http://ukrfootball.in.ua/second-league-a/3710-oleg-fedorchyk-y-chernigovi-byde-tandem
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.